€ 2,500.00

Dam pracę w Niemczech jako koordynator personalny, Landshut 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Landshut
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 kwietnia 2018 05:31

Agencja zatrudnienia poszukuje obecnie pracownika na stanowisku koordynatora personalnego. Praca w Niemczech w rejonie Landshut przy pozyskiwaniu nowych kandydatów, gotowych do podjęcia pracy.

Preznie rozwijajaca sie firma Lotus Personalservice GmbH z siedziba w Landshut, w Niemczech, poszukuje do swojego biura (w Landshut) pracownika na stanowisko

DYSPONENT/ KOORDYNATOR PERSONALNY

Opis stanowiska:
– Pelnienie funkcji dysponenta
– Pozyskiwanie nowych kandydatow
– Rekrutacja nowych kandydatow
– Planowanie i dobra organizacja pracy
– Dyspozycyjnosc w dni wolne i okresy swiateczne
– Odpowiedzialność za powierzone dokumenty, ich przetwarzanie oraz archiwizacje
– Sporzadzanie oraz podpisywanie z kandydatem Umowy o Prace

Wymagania:
– Komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego i polskiego warunkiem koniecznym (znajomosc jezyka angielskiego i czeskiego bedzie dodatkowym atutem)
– doswiadczenie w pracy z ludzmi,
– znajomość pakietu MS Office
– prawo jazdy kat. B
– umiejetnosc sporzadzania oraz koordynowani dokumentow
– samodzielnosc na wymaganym stanowisku

Oferujemy:
– praca od zaraz
– atrakcyjne zarobki
– praca w srodowisku miedzynarodowym
– dlugoterminowe zatrudnienie w oparciu o niemiecka umowe o prace
– pelny pakiet swiadczen socjalnych
– pomoc w organizacji zakwaterowania

Osoby zainteresowane w/w stanowiskiem pracy prosimy o przeslanie do nas CV na adres mailowy: info@lotus-personalservice.de Prosimy o zawarcie nastepujacej klauzuli: “ Wyrazam zgode na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawa z dn. 29. 08. 1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833) ”

Lotus Personalservice GmbH
Bernsteinstrasse 19 b
D-84032 Landshut
Telefon : +49 159 045 45 874
info@lotus-personalservice.de lub na j.zariczanska@lotus-personalservice.de

ID ogłoszenia: 1555ac778ab08e16

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.