€ 3500€

Dam pracę w Niemczech jako lakiernik samochodowy w Krefeld 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Krefeld
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: bez ograniczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 lipca 2018 00:53
  • Wygasa: 15 dni, 8 godzin

W rejonie Krefeld możliwa do podjęcia legalna praca w Niemczech na stanowisku lakiernika samochodowego. Zatrudnienie dla osób z doświadczeniem zawodowym przy lakierowaniu pojazdów.

Zatrudnimy lakiernika samochodowego w krefeld

Wymagania: duze doswiadczenie zawodowe, samodzielna praca, znajomosc materialow PPG.

Zadania: szpachlowanie, dorabianie kolorow i praca na mieszalniku, lakierowanie farbami wodnymi, polerowanie.

Stala, legalna praca, wysokie wynagrodzenie, znajomosc jezyka niemieckiego nie wymagana, zapewniamy zakwaterowanie.

Kontakt pod nr: 0049 171 7325507

ID ogłoszenia: 5195b3d2ab75caf1

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: xyted
  • Zarejestrowany od: 4 lipca 2018

Inne przedmioty dodane przez xyted

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez xyted »