€ 14 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech jako mechanik pojazdów produkcyjnych, Landsberg am Lech

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Landsberg am Lech
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 sierpnia 2019 03:30

W rejonie Landsberg am Lech do podjęcia legalna praca w Niemczech od zaraz na stanowisku mechanika pojazdów produkcyjnych. Oczekiwana minimum komunikatywna znajomość języka.

Opis stanowiska:
• diagnozowanie stanu technicznego pojazdów produkcyjnych
• wykonywanie kompleksowych napraw z zakresu mechaniki i elektroniki
• usuwanie usterek i awarii
• prace blacharsko – lakiernicze

Wymagania:
• komunikatywny język niemiecki (min. B1)
• doświadczenie na podobnym stanowisku jako mechanik, ślusarz, lakiernik
• wykształcenie z zakresu mechaniki samochodowej mile widziane
• doświadczenie przy blacharce samochodowej
• prawo jazdy kat. B
• chęć do wyjazdu za granicę
• sumienność, zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
• gotowość do pracy w systemie zmianowym
• mile widziane osoby z własnym samochodem

Oferujemy:
• wynagrodzenie 14 €/h brutto
• stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
• bezpłatne zakwaterowanie
• zwrot kosztów pierwszego dojazdu do Landsberg am Lech
• dodatek na paliwo (przy korzystaniu z własnego środka transportu)
• premie świąteczne
• zapewnione ubranie robocze

ID ogłoszenia: 9875d412fe25c75c

Brak tagów