€ 2900 + zakwaterowanie

Dam pracę w Niemczech jako Monter – Instalator telewizji kablowej/internetu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Badenia
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 lipca 2017 03:05

Firma działająca w rejonie Badenii-Wirtembergii poszukuje kandydatów do pracy w Niemczech na stanowisko montera – instalatora telewizji kablowej i internetu. Zakwaterowanie bezpłatne będzie zorganizowane.

Dla niemieckiej firmy zajmującej się obsługa klientów dla dużych operatorów telewizji kablowej, poszukujemy:

INSTALATOR TELEWIZJI KABLOWEJ/ INTERNETU

Miejsce pracy: Badenia Wirtembergia, Niemcy

OPIS STANOWISKA:
– Montaż oraz instalacja internetu, telewizji oraz telefonu
– Uruchamianie usług wi – fi, dekoderów telewizji kablowej oraz telefonicznej,
– Prezentowanie wykonanych usług
– Przestrzeganie procedur operatora

OFERUJEMY:
– Zarobki: nawet do 2900 Euro brutto/ miesięcznie
– Legalne zatrudnienie na warunkach niemieckich, przysługujące świadczenia socjalne
– Darmowe zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
– Pracę na warunkach niemieckich
– Praca na pełen etat, dodatkowo płatne nadgodziny
– Możliwość rozwoju i awansu

WYMAGANIA:
– Dobra znajomość j. niemieckiego
– Ogólna wiedza techniczna
– Doświadczenie w wykonywaniu prac instalacyjnych lub z zakresu elektryki/ elektroniki/ informatyki
– Prawo jazdy kat. B
– Gotowość do relokacji
– Umiejętność pracy w zespole

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV w j. polskim i niemieckim na adres: niemiecki@lsj.pl w temacie podając: Instalator Niemcy
Kontakt z osobą odpowiedzialną za rekrutację: Karolina Heppner, 506271217, 91 814 52 56

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

LSJ HR Group, nr licencji: 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
tel. 91 814 52 52, www.lsj.pl

ID ogłoszenia: 57259567375de988

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: lsjhrgroup
  • Zarejestrowany od: 22 września 2016

Inne przedmioty dodane przez lsjhrgroup

Ostatnie przedmioty dodane przez lsjhrgroup »