€ 14.94 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech jako Operator CNC – Szlifierz w Karlstadt (Bawaria)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Karlstadt
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: pół roku
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 kwietnia 2018 02:51

Atrakcyjna propozycja pracy w Niemczech na terenie Karlstadt (Bawaria) jako szlifierz – operator CNC. Zatrudnienie przy obsłudze szlifierek sterowanych numerycznie dla osób z podstawową znajomością języka.

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231. z certyfikatem na rynek niemiecki pozwalającym oferować Kandydatom pracę w Niemczech, poszukuje obecnie dla swojego Klienta Kandydatów, gotowych do wyjazdu i pracy zarobkowej w Niemczech.
Poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisko: Operator CNC – Szlifierz
Lokalizacja – Karlstadt (Bawaria), Niemcy

Zakres obowiązków:
• Obsługa szlifierek CNC
• Ustawienie/konfiguracja i optymalizacja programów CNC
• Obsługa narzędzi mierniczych
• Konserwacja maszyn i narzędzi
• Kontrola jakości
• Przestrzeganie przepisów i norm BHP

Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata – warunek konieczny
• Wymagana znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym A2 – warunek konieczny
• Wykształcenie zawodowe/techniczne
• Znajomość procesów obróbki skrawaniem
• Umiejętność obsługi narzędzi mierniczych
• Dokładność i precyzja w zakresie wykonywania zadań
• Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
• Chęć do pracy na dłuższy okres czasu
• Mile widziane osoby z własnym autem

Oferujemy:
• Umowę o pracę tymczasową na pełny etat, z terminowo wypłacanym wynagrodzeniem miesięcznym
• Gwarantujemy umowę na minimum 6 miesięcy
• Pracę z wynagrodzeniem 14,94 euro brutto/ godzina
• Możliwość wyrobienia nadgodzin
• Praca w systemie trzyzmianowym
• Darmowe zakwaterowanie
• Możliwość przejścia na zatrudnienie bezpośrednie u Klienta

Osoby zainteresowane zapraszamy do podesłania swojego CV (wraz z klauzulą) za pośrednictwem serwisu.

FallWork Sp. z o. o. Nr Cert. 6231

ID ogłoszenia: 5685ac4a54de461e

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Klaudia-FallWork

Ostatnie przedmioty dodane przez Klaudia-FallWork »