€ 2200 - 2400 € Netto

Dam pracę w Niemczech jako operator – ustawiacz maszyn CNC od zaraz – różne lokalizacje

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 listopada 2022 00:15

W różnych lokalizacjach od zaraz na terenie całego kraju oferta pracy w Niemczech na stanowisku operatora – ustawiacza maszyn CNC. Zatrudnienie w firmach przemysłowych dla pracowników z doświadczeniem zawodowym.

Opis stanowiska:

– praca jako operator – ustawiacz maszyn CNC
– praca na tokarkach lub frezarkach cnc
– doświadczenie w obsłudze sterowników typu: Heidenhain, Siemens, Fanuc, Mazak, Sinumerik
– wprowadzanie korekt, ustawianie maszyny pod odpowiednie parametry wg rysunku technicznego.
Wymagania
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
– min. 2 letnie doświadczenie,
– prawo jazdy kat. B,
– własny samochód – mile widziany.
Oferujemy:
– niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
– gwarantujemy opłacone, w pełni wyposażone zakwaterowanie
– wynagrodzenie miesięczne od 2200 – 2400 € netto,
– stawka początkowa dla operatora zaczyna się od 13 Euro Brutto + dieta,
– bonus powitalny w wysokości 50 €,
– 200 € premii po przepracowaniu pierwszego miesiąca,
– 200 € premii za zwerbowanie kolegi/znajomego.

CV należy składać poprzez przycisk aplikuj lub na adres Email: biuro@soberka.pl

Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod

numerami telefonów: +48 34 35 02 159 lub +48 884 375 335.

ID ogłoszenia: 1976350ff52e43d1

Brak tagów