€ 1100-1300 netto + zakwaterowanie

Dam pracę w Niemczech jako operator wózka widłowego Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: ok. Berlina
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: Możliwość na stałe
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 grudnia 2016 04:14

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech jako operator wózka widłowego w Berlinie z zapewnionym przez pracodawcę bezpłatnym zakwaterowaniem. Pracownik musi znać język niemiecki w stopniu komunikatywnym.

Obowiązki
• Załadunek i rozładunek palet,
• Obsługa i kontrola stanu technicznego urządzenia,
• Efektywna współpraca z innymi pracownikami w celu realizacji planów produkcyjnych,
• Udział w pracach porządkowych na terenie zakładu,
• Przestrzeganie obowiązujących procedur i przepisów BHP,

Wymagania
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• Uprawnienia na wózek widłowy,
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
• Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy
• Zatrudnienie na warunkach niemieckich,
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz płatne urlopy,
• Darmowe zakwaterowanie,
• Możliwość umowy na stałe,

rekrutacje@hr.pl

ID ogłoszenia: 4345847c6772dcd3

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: JOBSPL
  • Zarejestrowany od: 7 grudnia 2016

Inne przedmioty dodane przez JOBSPL

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez JOBSPL »