€ 11 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech jako operator wózka widłowego na magazynie Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 października 2014 02:23

Magazyn z Augsburga zatrudni pracowników na stanowisko operator wózków widłowych. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków przy komisjonowaniu i transporcie wewnętrznym.

Stanowisko: Operator wózka widłowego

Lokalizacja: Augsburg

Zarobki: 11 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiadał za obsługę wózka widłowego i przewożenie towarów.
  • Do zadań należeć będzie przepakowanie towarów oraz komisjonowanie z użyciem skanera ręcznego.

Oczekiwania:

  • warunek obowiązkowy to komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na magazynie oraz w korzystaniu z systemu słuchawkowego
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • zwinność, sprawność
  • dobre zorganizowanie
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji

Oferta:

  • dobre warunki płacowe
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • możliwość skorzystania z opcji zakwaterowania zapewnionej przez pracodawcy – jest ona płatna w wysokości 350-450 euro miesięcznie lub poszukać sobie zakwaterowania samemu

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne należy skierować na adres: rekrutacja.workon@gmail.com

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-231mn4/

ID ogłoszenia: 48154510ac670ffc