Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech jako opiekunka do samodzielnej pani z Hanoweru od 17.03

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Burgwedel, Hanower
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 29 lutego 2016 01:03
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Dam pracę w Niemczech jako opiekunka do samodzielnej pani z Hanoweru od 17.03

Opis

Poszukiwana opiekunka do podjęcia pracy w Niemczech przy opiece nad starszą panią z okolic Hanoweru, od 17-go marca 2016. Seniorka ma 81 lat i cierpi na nowotwór mózgu, zawroty głowy oraz lekką depresję.

Podopieczna ma 81 lat (169 cm wzrostu, 65 kg). Ma zatwierdzoną pierwszą grupę inwalidzką. Cierpi na guza mózgu, miewa zawroty głowy, bywa zmęczona. Ma też lekką depresję. Podopieczna cierpi na częściową inkontynencję (przeważnie w nocy).

Pani jest osobą komunikatywną, dość samodzielną (wiele czynności wykonuje sama), nie ma problemów z poruszaniem się. Ze względu na zawroty głowy potrzebne jest wsparcie opiekunki. Do dyspozycji jest balkonik. Podopieczna nosi okulary i aparat słuchowy. 3 razy dziennie przyjeżdża do podopiecznej opieka medyczna.

Pani noce przesypia spokojnie. Jednak gdy zajdzie taka potrzeba należy być gotowym do niesienia pomocy.
Obowiązki

zajmowanie się domem (zakupy, gotowanie, pranie, sprzątanie, prasowanie), pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach (przede wszystkim przy ubieraniu), w poruszaniu się (gdy występują zawroty głowy), przypominanie o zażyciu leków, towarzyszenie podczas wizyt u lekarza i podczas spacerów
Informacje dodatkowe

Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym razem z mężem, który nie wymaga opieki. Najbliższe sklepy znajdują się 10 min drogi od domu. Pani jest osobą spokojną i miłą. Boi się zostawać sama w domu.

Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój z oddzielną łazienką, telewizorem i telefonem. Czas wolny to jeden cały dzień w tygodniu.

Kontakt

Justyna Art tel. 730-733-104,

justyna.art@herz24.pl

Wymagania

komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego, czynne prawo jazdy, mile widziana osoba niepaląca, gotowość do wyjazdu 16.03 na 2 miesiące
Oferujemy

Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy;

     

ID ogłoszenia: 29456d04ed1c052c

ilość wszystkich wyświetleń: 830, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.