Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ do ustalenia

Dam pracę w Niemczech jako Opiekunka do starszego, samotnego pana w Bremen od 2.01 na 2 miesiące

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 grudnia 2015 01:43
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Dam pracę w Niemczech jako Opiekunka do starszego, samotnego pana w Bremen od 2.01 na 2 miesiące

Opis

Poszukiwana osoba do pracy w Niemczech jako opiekun – opiekunka osoby starszej. Zatrudnienie przy opiece nad Panem z Bremen od styczna 2016. Podopieczny ma 79 lat, zatwierdzona 3 grupę inwalidzką.

Podopieczny ma 79 lat. Pan waży 100 kg. Ma zatwierdzona 3 grupę inwalidzką. Osiem lat temu przeszedł wylew i od tej pory jest lewostronnie sparaliżowany, cierpi na demencję, cukrzycę i inkontynencję. Ma również założony cewnik. Podopieczny porusza się na wózku inwalidzkim, przy transferze współpracuje i pomaga (nie trzeba dźwigać).Do dyspozycji jest łóżko pielęgnacyjne, łazienka przystosowana jest do osoby niepełnosprawnej. Podopieczny budzi się w nocy należy być wtedy gotowym do niesienia pomocy (2 razy w tygodniu przychodzi pielęgniarka na dyżur nocny wtedy opiekunka nie musi wstawać).

Obowiązki: Prowadzenie domu – pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, prasowanie. Opieka – pomoc w ubieraniu, jedzeniu (krojenie jedzenia na mniejsze kawałki), higienie (podopieczny wykonuje wiele czynności samodzielnie), zmiana wkładek, wspólne spędzanie czasu z podopiecznym – wspólne spacery (na wózku) czy wyjścia do restauracji, towarzyszenie podczas terapii czy spotkań z rodziną.
Pan mieszka sam w domu jednorodzinnym. Codziennie przychodzi opieka medyczna. Raz w tygodniu przychodzi sprzątaczka. Do dyspozycji opiekunki jest pokój z własną łazienką oraz dostępem do Internetu. Czas wolny to minimum 2 godziny dziennie i dodatkowo raz w tyg. wolne popołudnie.

Wymagania: Dobra znajomość języka niemieckiego, osoba niepaląca, czynne prawo jazdy, gotowość do wyjazdu od 2.01 na 2 miesiące.

KONTAKT:
HERZ 24 sp. z o.o. sp.k
Tel. kom. 886-421-295, Tel. (22)-433-62-12,
e-mail: agnieszka.blachowska@herz24.pl

     

ID ogłoszenia: 658567409806e6ef

ilość wszystkich wyświetleń: 755, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.