€ 1350€

Dam pracę w Niemczech jako opiekunka osób starszych – Kammeltal

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kammeltal
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 kwietnia 2016 03:08

Agencja opiekunek osób starszych poszukuje kandydatów do pracy w Niemczech przy opiece nad Panią z miejscowości Kammeltal. Podopieczna ma 87 lat, cierpi na astmę oraz problemy z sercem.

Firma autumn-care.eu – opieka nad osobami starszymi, to miejsce, w którym z sukcesem spotykają się potrzeby osób starszych ze wsparciem opiekunek.
Naszą misją jest niesienie pomocy zarówno podopiecznym jak i osobom, chcącym wykonywać czynnie zawód opiekunki osób starszych na terenie Niemiec.

Od lat budujemy bliskie relacje z niemieckimi Klientami, którzy chętnie polecają nasze wsparcie innym! Wciąż rośniemy w siłę dzięki jakości naszych usług, klarownym zasadom i oddanym opiekunkom, które z radością wykonują swoją pracę.

Cenimy sobie szczerość w kontakcie, dzięki której jesteśmy w stanie idealnie dopasować potrzeby podopiecznych do charakteru i bagażu doświadczeń opiekunek.
Dbamy zarówno o komfort życia naszych podopiecznych oraz satysfakcję z pracy naszych opiekunek. Gwarantując każdej ze stron poczucie tak ważnego w dzisiejszych czasach bezpieczeństwa.

OPIS STANOWISKA PRACY :

Pani lat 87, 160cm,78 kg.Pani ma drugą grupę Pflegestufe,umysłowo sprawna, porusza się na wózku,pomaga w transferze.Pani ma astmę i słabe serce.

Higiena osobista, Pomoc przy chodzeniu do toalety, Pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, Kontrola przyjmowania posiłków, Dyżur nocny.
Wstawanie w nocy do podopiecznej.

Dostępny na miejscu sprzęt:
Krzesło toaletowe, Wózek inwalidzki, Podnośnik do wanny, Łóżko specjalistyczne, Chodzik

WYMAGANIA :
Kobieta, wykwalifikowana opiekunka, dyspozycyjność do wyjazdu od zaraz, komunikatywna znajomość języka niemieckiego, osoba niepaląca.

OFERUJEMY:

dodatkowe, korzystne dla opiekunek ubezpieczenie za granicą
organizację dojazdu
zakup biletu do Niemiec dla opiekunki
bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
telefon ,telewizja

89358, Kammeltal, Niemcy

Praca od 29.04.2016

Jeżeli jesteś zainteresowana tą ofertą – wypełnij i wyślij do nas poniższy formularz.
Jeżeli nie wysłałaś jeszcze naszego ogólnego formularza aplikacyjnego dla opiekunek
W sprawie oferty możesz także skontaktować się telefonicznie +48 61 843 87 02 lub przez formularz kontaktu podając numer referencyjny oferty 201636

ID ogłoszenia: 554570fa974d104d