Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 1300 euro netto m/c

Dam pracę w Niemczech jako opiekunka osób starszych w Nideggen do Pani 92 lata

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Nideggen
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2 m/c
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 marca 2018 02:49
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Dam pracę w Niemczech jako opiekunka osób starszych w Nideggen do Pani 92 lata

Opis

Obecnie poszukiwana rzetelna opiekunka osób starszych do podjęcia pracy w Niemczech. Zlecenie z Nideggen przy opiece nad seniorką w wieku 92 lat, która cierpi na demencję.

Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni opiekunkę osób starszych w Nideggen, okolice Aachen, Düren, Euskirchen, Erftstadt, Niemcy
Podpieczna ma 92 lata, 160 cm wzrostu i waży około 51 kg. Posiada IV stopień niepełnosprawności, choruje na demencję, objawiającą się przede wszystkim problemami z orientacją poza domem(w domu problemu nie ma) oraz artrozę. Ze względu na podeszły wiek ma osłabiony słuch lecz nosi aparat słuchowy. Ma częściową inkonty-nencję, korzysta z pampersów, trzeba jej regularnie przypominać o konieczności korzystania z toalety. Porusza się przy pomocy balkonika, noce z reguły przesypia spokojnie, sporadycznie może się przebudzić.

Do zadań Opiekunki należy pomoc seniorce w czynnościach codziennych, takich jak: przebieranie, higiena i pie-lęgnacja ciała, kąpiele oraz nadzorowanie w ciągu dnia i wspólna gimnastyka z seniorką. Niezbędne jest przypo-minanie o spożywaniu płynów, korzystaniu z toalety oraz pomoc przy spożywaniu posiłków. Dodatkowo Opie-kunka zajmuje się domem: pierze, gotuje, sprząta, robi zakupy. Spędza czas ze starszą Panią, wychodzi na wspól-ne spacery, gotuje razem z podopieczną.

Starsza pani mieszka samotnie w przestronny, 180- metrowym, jednorodzinnym domy. Córki seniorki mieszkają poza miastem, jedna z nich około 5 km. od miejsca zamieszkania podopiecznej- odwiedza ją. Sklepy oddalone są o około 10 minut drogi spacerem. Dla Opiekunki został przygotowany osobny, standardowo wyposażony pokój z łazienką. Na miejscu jest stały dostęp do Internetu. Czas wolny to minimum 2,5 godziny dziennie- do ustalenia na miejscu z rodziną.
Poszukujemy Pań z dobrą znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece. Zlecenie od 28.04.18 na 2 miesiące. Stawka 1300 EUR netto/ msc.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 730-959-900 lub mailowy:
marzena.wojnicz@pmh.info.pl

ID ogłoszenia: 4295aaa6a22aaaf0

ilość wszystkich wyświetleń: 525, dzisiaj: 0

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.


Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.