€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech jako pokojówka przy sprzątaniu w hotelu Lubeka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lubeka
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 18 września 2015 01:38

Hotel z Lubeki poszukuje pracownika na stanowisko pokojówka. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy sprzątaniu pokoi gościnnych oraz uzupełnianiu broszurek oraz upominków dla gości.

Stanowisko: Pokojówka

Miejsce zatrudnienia: Lubeka

Zarobki: stawka godzinowa do ustalenia

Obowiązki:

  • Kompleksowe sprzątanie pokoi gościnnych zgodnie ze standardem hotelowym.
  • Osoba zatrudniona będzie zmieniała pościel, ręczniki, myła łazienkę, wietrzyła pokój, wycierała kurze i odkurzała podłogi.
  • Do zadań należeć będzie uzupełnienie broszurek reklamowych oraz upominków.

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • odpowiedzialność, pracowitość
  • umiejętność sprawnego zorganizowania czasu pracy
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dokładność, pracowitość

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • umowa o pracę zgodna z niemieckimi warunkami
  • zapewniony płatny urlop
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • wysokie zarobki
  • pomoc w organizacji transportu do Niemiec
  • zorganizowane lokum
  • dla każdego pracownika przysługują dwa posiłki w ciągu dnia pracy
  • wsparcie w kwestiach urzędowych związanych z otrzymaniem świadczeń socjalnych, np.: Kindergeld

Aplikacja:
Możliwość kontaktowania się telefonicznie, pod numerem: 12 661 64 00

Zgłoszenia można również przesyłać poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 51455fb42a99a330