€ 1235€

Dam pracę w Niemczech jako pokojówka sprzątanie w 4* hotelu także dla par, Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 24 września 2018 05:34
  • Wygasa: 5 dni, 12 godzin

W rejonie Frankfurtu nad Menem także dla par dostępna od zaraz legalna praca w Niemczech jako pokojówka przy sprzątaniu pokoi w hotelu czterogwiazdkowym. Podstawowa znajomość języka jest konieczna.

Pracodawca
Czterogwiazdkowy hotel w Niemczech poszukuje osób na stanowisko pokojowa/pokojowy. Mile widziane pary.

Opis stanowiska
Do zadań osób zatrudnionych należy:
– sprzątanie powierzchni wspólnych (np. basen, recepcja, toalety)
– sprzątanie pokoi na przyjazd gości,
– sprzątanie pokoi tzw. przy gościu, gdy klient zamieszkuje już pokój hotelowy,
– inne dodatkowe zadania porządkowe.

Wymagania
Od kandydatów oczekujemy:
– zdecydowania w podjęciu pracy za granicą,
– motywacji i chęci do pracy,
– dokładność i rzetelnego wypełniania obowiązków służbowych,
– dobrego stanu zdrowia,
– umiejętności pracy w zespole oraz indywidualnie,
– bardzo mile widziane doświadczenie z pracy w hotelu,
– język niemiecki min. podstawowy lub komunikatywny język angielski

Nasza oferta
Oferujemy:
– Stałe, stabilne zatrudnienie,
– Niemiecką umowę o pracę
– Umowa bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
– Zakwaterowanie i wyżywienie (śniadanie i obiad),
– Minimalne wynagrodzenie miesięczne 1135 euro netto po odliczeniu kosztów zakwaterowania (100€ miesięcznie)
– Miłą atmosferę pracy.
– Możliwość darmowego korzystania z basenu, SPA hotelu w godzinach wieczornych.
– Chętnie przyjmiemy pary
– Własny samochód nie wymagany
– Hotel położony w spokojnej, wypoczynkowej miejscowości 170 km. od Frankfurtu nad Menem.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz kilka słów o sobie na adres EMAIL : klosterhotel@poczta.fm

ID ogłoszenia: 5215ba3efb3f0bed

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech jako pokojówka sprzątanie w 4* hotelu także dla par, Frankfurt nad Menem”

  1. katarzyna.ppp001 na 26 września 2018 @ 18:47

    Witam,jestem zainteresowana prosze o vkontakt telefoniczny pod numerem 661358022.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: klosterhotel
  • Zarejestrowany od: 24 maja 2017

Inne przedmioty dodane przez klosterhotel

Ostatnie przedmioty dodane przez klosterhotel »