€ około 1100 € netto

Praca w Niemczech jako pomoc kuchenna – Hotel w Lenzkirch

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lenzkirch
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 lipca 2015 04:50

Hotel  położony w miejscowości Lenzkirch pilnie poszukuje pomocy kuchennej do pracy w Niemczech. Oczekiwane doświadczenie zawodowe, wykształcenie oraz znajomość języka niemieckiego.

OPIS STANOWISKA

Na zlecenie naszego klienta (Hotel w Lenzkirch) aktualnie

poszukujemy pomocy kucharza.

Wymagania:

– wykształcenie jako kucharz

– doświadczenie zawodowe przynajmniej 1 rok

– znajomość j. niemieckiego

Nasza oferta:

-umowa o prace bezpośrednio z pracodawcą

-praca w pełnym wymiarze godzin / 6 dni w tygodniu po 8,5 godz.

(08:00 – 12:00 i 17:00 – 21:30)

-możliwość długotrwałej współpracy

-zarobek wynosi około 1100 € netto

-gwarantujemy wyżywienie i zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym

oraz bezpłatny internet WiFi

-pomoc przy załatwieniu wszystkich pozostałych formalności

-polskiego koordynatora na miejscu

Sposób aplikowania

Serdecznie zapraszamy do przesylania CV do nas.

jobconnection24.pl@gmail.com
tel. +48 665613468

Z góry dziękujemy, ze Państwo zaufali naszej firmie i cieszymy się na współprace z Państwem.

Firma JobConnection24
www.jobconnection24.de

ID ogłoszenia: 123559d63113658d

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez jobconection24.pl@gmail.com

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez jobconection24.pl@gmail.com »