€ do ustalenia

Dam pracę w Niemczech jako pomoc kuchenna w restauracji Stralsund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stralsund
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 28 maja 2015 01:22

Restauracja ze Stralsund zatrudni pracownika na stanowisko pomoc kuchenna. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy przygotowywaniu dań oraz zadaniach porządkowych.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Lokalizacja: Stralsund, Niemcy

Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • Prace w kuchni związane z przygotowaniem dań i sprzątaniem miejsca pracy.
  • Szczegółowe zadania: mycie oraz krojenie owoców i warzyw, przygotowywanie półproduktów, mycie naczyń sztućców oraz sprzętu kuchennego.
  • Obowiązkiem będzie uczestniczenie w przygotowaniu menu i wykonywanie samodzielnie prostych przepisów.
  • Konieczne są prace związane z utrzymaniem porządku w kuchni.

Oczekiwania:

  • preferowane osoby z doświadczeniem w pracy na stanowisku pomocy kuchennej
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • duża motywacja
  • miła aparycja
  • zdolność do przestrzegania wytycznych szefa kuchni

Oferta:

  • wysokie zarobki
  • umowa bez pośredników – bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • legalna niemiecka umowa
  • brak opłat za rekrutację
  • pracodawca zapewnia zamieszkanie lub oferuje pomoc w jego znalezieniu
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • zatrudnienie od zaraz
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych
  • pracodawca odprowadza składki rentowe

Aplikacja:
Kontakt telefoniczny: 662 170 281

Kontakt mailowy: ms@holbern.pl
Prosimy zatytułować wiadomość następująco: WP/PK/05/2015*

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23m515/

ID ogłoszenia: 375565ced03dceb

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech jako pomoc kuchenna w restauracji Stralsund”

  1. Rafal Golec na 29 maja 2015 @ 18:04

    Witam zainteresowany ta praca pracowalem w Uk na powyszym stanowisku angielski t4 moj nr kontaktowy 015258960927

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.