€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech jako pomocnik na produkcji kosmetyków Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2015 03:18

Ogłoszenie zatrudnienia w fabryce z Augsburga na produkcji kosmetyków. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków przy myciu zbiorników oraz czyszczeniu zmywarek.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Augsburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,80 euro brutto plus dieta w wysokości 10,50 euro dziennie

Opis zadań:

  • Do zadań należeć będą prace produkcyjne takie jak mycie zbiorników oraz dbanie o czystość zmywarek.
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego.

Oczekiwania:

  • pracodawca oczekuje dobrej znajomości języka niemieckiego
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • możliwość przyjechania do pracy w Niemczech własnym autem będzie dodatkowym atutem
  • duża motywacja
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • praca bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy – nie w delegacji
  • atrakcyjne miejsce zamieszkania
  • pracodawca odprowadza składki oraz zapewnia ubezpieczenie
  • możliwość pobierania zaliczek raz w tygodniu
  • stałe zatrudnienie
  • możliwość rozwoju i podwyższania swoich kwalifikacji
  • opieka polskojęzycznego brygadzisty
  • zapewnione ubezpieczenie
  • bezpłatny udział w procesie rekrutacji

Aplikacja:
Drodzy kandydaci zgłoszenia prosimy przesłać na adres:

  • silverhand.1189603@poczta.startpraca.pl

źródło: http://www.praca4u.net/pomocnik-przy-produkcji-kosmetykow-niemcy-id281569.html

ID ogłoszenia: 40755381aacbb9e3

2 Odpowiedzi na “Dam pracę w Niemczech jako pomocnik na produkcji kosmetyków Augsburg”

  1. Jestem zainteresowany wasz oferta pracy prosze o kontak pod tym numerem 017676131077

  2. halinka28 na 2 maja 2015 @ 19:05

    Witam jestem zainteresowana oferta pracy i prosze o kontakt 786954943