€ atrakcyjne wynagrodzenie

Dam pracę w Niemczech jako pracownik pralni od zaraz Berlin, Lipsk, Nuthe

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin, Lipsk, Nuthe i inne
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 września 2015 23:08

Poszukiwani pracownicy pralni z podstawową znajomością języka gotowi do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz na terenie miast takich jak Berlin, Lipsk, Nuthe. Zakwaterowanie na miejscu zapewnione.

Opis stanowiska pracy
HR WORK FORCE sp zoo sp komandytowa (APT 8948) poszukuje osób do pracy tymczasowej w pralni przemysłowej w Niemczech. Do zadań zatrudnionej osoby będzie należała obsługa maszyn pralniczych oraz maglujących.

Wyjazdy od zaraz.

Zapewniamy:

• legalną pracę na podstawie umowy o pracę
• ubezpieczenie – opłacamy składki ZUS
• zakwaterowanie
• atrakcyjne wynagrodzenie
• nie pobieramy żadnych opłat manipulacyjnych od pracownika
• zatrudniamy osoby z terenu całej Polski
• wsparcie naszego biura w razie ewentualnych problemów

Wymagania:

• chęć do pracy, sumienność,
• podstawowa znajomość języka niemieckiego,
• prawo jazdy KAT. B oraz własny samochód mile widziane
• dyspozycyjność

ID ogłoszenia: 47655eebad673a32

Brak tagów