€ Do uzgodnienia z kandydatem

Dam pracę w Niemczech jako Ślusarz w mieście Fulda

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fulda
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: Nieograniczona
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 czerwca 2017 04:56

Propozycja podjęcia ciekawej pracy w Niemczech jako ślusarz przy wykonywaniu części i zespołów zgodnie z otrzymanymi schematami. Oferta z miasta Fulda dla osób z wykształceniem kierunkowym.

DB Personalrecruiting współpracujący z niemiecką firmą rekrutacyjną z ponad 20-letnim doświadczeniem na niemieckim rynku pracy, zajmujący się dostarczaniem ekspertów oraz kadry kierowniczej, poszukuje polskich fachowców do pracy na terenie całych Niemiec. Pracownikom zapewniamy lokum, opiekę koordynatora polsko-niemieckojęzycznego, niemiecką umowę o pracę oraz wynagrodzenie według taryfy federalnego związku pracodawców usług personalnych.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowiska:

Ślusarzy

Opis stanowiska:

Wykonywanie części i zespołów według schematów
Umiejętność czytania rysunku technicznego lub układów hydraulicznych
Montaż komponentów w oparciu o rysunki

Wymagania:

Wykształcenie jako ślusarz lub równoważne w branży metalowej
Minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny)
Doświadczenie na stanowisku ślusarza
Prawo jazdy kat. B
Własny samochód
Samodzielność, dokładność, punktualność
Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

Oferujemy:

Umowa o pracę z niemieckim pracodawcą wg niemieckiej taryfy Federalnego Związku Pracodawców usług personalnych
Wypłata wynagrodzenia za pracę do uzgodnienia
Zakwaterowanie, które zapewnia i opłaca pracodawca (w wynajmowanych pensjonatach lub mieszkaniach)
Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
Odzież roboczą oraz narzędzia do pracy
Opiekę koordynatora polsko-niemiecko-języcznego
Wszystkie świadczenia socjalne przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w niemieckiej firmie (ubezpieczenia)
Płatne nadgodziny

Perspektywy:

Długoterminowa praca w Niemczech

Osoby zainteresowane prosimy o zawarcie nastepujacej klauzuli w CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Email: kontakt@oferty-pracy-w-niemczech.info

ID ogłoszenia: 1595940fdedcb5a8