€ do negocjacji

Dam pracę w Niemczech jako specjalista ds.sprzedaży Monachium, Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Znajomośc języka: biegła
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: umowa o pracę
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 8 października 2018 04:10

Agencja zatrudnienia poszukuje od zaraz pracowników chętnych do podjęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie w rejonie Monachium lub Augsburga dla osób z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Monachium, Augsburg
Numer referencyjny: SDS/KM/K

OPIS STANOWISKA:

Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i sprzedaż usług w obszarze HR,
Budowanie długofalowych relacji z Klientami w oparciu o partnerstwo i oferowanie nowoczesnych rozwiązań biznesowych,
Określanie potencjału i potrzeb Klientów przez bieżące monitorowanie i analizę rynku,
Negocjowanie warunków współpracy, umów i postanowień z nowymi partnerami,
Ocena i rozwój nowych możliwości,
Tworzenie ofert i prezentacji.

WYMAGANIA:

Wykształcenie wyższe,
Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
Mile widziana znajomość języka angielskiego,
Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i pisowni
Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i negocjacyjne,
Nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów, otwartość na zmiany, kreatywność,
Prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia zawodowego,
Atrakcyjny system premiowy,
Pracę w międzynarodowym środowisku.

ID ogłoszenia: 8325bb7219c8a318

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Katarzyna Mil
  • Zarejestrowany od: 5 października 2018

Inne przedmioty dodane przez Katarzyna Mil

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Katarzyna Mil »