€ 9 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech jako sprzątaczka-sprzątanie na lotnisku Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Opublikowany: 5 października 2015 01:47

Aktualnie prowadzimy nabór pracowników fizycznych na stanowisko sprzątaczki w Monachium. Możliwość pracy w Niemczech przy sprzątaniu lotniska na dłuższy czas.

Stanowisko: Sprzątaczka

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Zarobki: 9 euro brutto na godzinę plus dodatki

Opis stanowiska pracy:

  • Pracownik będzie dbał o czystość terminala – mopowanie, przecieranie powierzchni, wynoszenie śmieci.
  • Prace polegać będą również na porządkowaniu w pomieszczeniach socjalnych, sprzątanie korytarzy, szatni i poczekalni.

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • miła aparycja, schludność
  • pracowitość, zwinność
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • posiadanie aktualnego zaświadczenia o niekaralności
  • możliwość i chęć zatrudnienia na stałe

Oferujemy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • zmianowy system zatrudnienia
  • zapewnione ubezpieczenie oraz gwarancja odprowadzania składek
  • zorganizowane zamieszkanie znajdujące się 3 km od miejsca pracy
  • przejazdy pomiędzy zamieszkaniem a miejscem pracy

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższym ogłoszeniem o pracę na stanowisku sprzątaczki na lotnisku, zapraszamy do wysyłania wiadomości z dokumentami aplikacyjnymi poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 74056117c2a760a5

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech jako sprzątaczka-sprzątanie na lotnisku Monachium”

  1. Witam szukam pracy w monachium obojetnie jakiej mam auto mieszkam w monachium
    pracowalem na magazynach , sprzetalem, pikowalem, foliowalem , na badzie
    o to moj numer telefonu + 49 151 456 249 51