€ 0,00

Dam pracę w Niemczech kierowca betonomieszarki z kat. C+E Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Winsen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 1 marca 2015 01:24

Firma w branży budowlanej z okolic Hamburga zatrudni kierowcę kat. C+E do pracy w Niemczech przy transporcie betonu pojazdem typu betonomieszarka. Oczekiwane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz komunikatywna znajomość niemieckiego.

Dla naszego Klienta, dużej firmy niemieckiej z branży budowlanej, poszukujemy Kandydatów/tek do pracy na stanowisku:

Kierowca betonomieszarki (k/m) – Niemcy

Miejsce pracy: Niemcy, Winsen (Luhe) koło Hamburga

Zakres obowiązków:
- prowadzenie ciężarówek do transportu betonu
- realizacja dostaw betonu
- obsługa betonomieszarki

Wymagania:
- znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym – warunek konieczny
- karta kierowcy
- prawo jazdy kat. C lub CE + wpis kod 95
- doświadczenie w prowadzeniu betonomieszarek m.in. 2-3 lata
- doświadczenie w branży budowlanej na podobnym stanowisku
- wykształcenie zawodowe

Oferujemy:
- zatrudnienie na pełnych niemieckich warunkach
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe + diety
- możliwość pracy w nadgodzinach
- dostęp do wysokiego standardu świadczeń socjalnych oraz opieki medycznej
-zakwaterowanie i opiekę polskojęzycznego Koordynatora

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: praca@cbsbutler.de
Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

ID ogłoszenia: 40154ed9b1a31c9c

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Cbs Butler Deutschland

Ostatnie przedmioty dodane przez Cbs Butler Deutschland »