€ 1,750.00

Dam pracę w Niemczech Kierowca C+E Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 12 października 2014 00:51

Firma transportowa z Berlina zatrudni kierowców kat. C+E. Legalna praca w Niemczech dla osób odpowiedzialnych, z podstawową znajomością języka, ważnymi uprawnieniami, kartą kierowcy, ADR.

Opis stanowiska:
Firma z siedzibą w Berlinie zatrudni kierowcę międzynarodowego (transport na terenie krajów Unii Europejskiej).
Wymagania:
prawo jazdy kategorii C+E
obowiązkowo ważne uprawnienia ADR
obowiązkowo podstawy języka niemieckiego
karta kierowcy do tachografu cyfrowego
odpowiedzialność

Oferujemy:
zatrudnienie na umowę o pracę – na niemieckich warunkach
dobre zarobki
bezpłatne ubezpieczenie Niemieckie AOK
pomoc związana z formalnościami przy Kindergeld
praca od poniedziałku do piątku (weekendy wolne w domu)
ciagniki i naczepy w bardzo dobrym stanie technicznym
punktualną wypłatę

Więcej informacji pod nr telefonu +31 619847397 w języku polskim.
Aplikację prosimy wysyłać na zawarty adres w ogłoszeniu.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

niemcykierowca@gmail.com

ID ogłoszenia: 48154359cdac50c6

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: niemcykierowca
  • Zarejestrowany od: 8 października 2014

Inne przedmioty dodane przez niemcykierowca

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez niemcykierowca »