€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech kierowca kat.B-kurier przy rozwożeniu przesyłek Kassel

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kassel
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 30 stycznia 2017 02:35

Ogłoszenie pracy w Niemczech na stanowisku kuriera przy rozwożeniu przesyłek. Zatrudnienie w Kassel dla kierowców kat.B z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Kurier – kierowca kat.B
Numer referencyjny: K/KG/K/D/02/2017
Lokalizacja: Kassel oraz Berlin, Niemcy
Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Zakres zadań:

  • praca rozpoczyna się wcześnie rano od obioru przesyłek na magazynie firmy
  • obowiązkiem pracownika będzie rozwiezienie paczek do klientów za pomocą samochodu służbowego
  • pracownik będzie wykonywał powierzone mu zadania z użyciem skanera ręcznego
  • konieczne jest odpowiednie podchodzenie do powierzonego mienia i prowadzenie rzetelnej dokumentacji

Oczekiwania:

  • wysoka kondycja fizyczna
  • atutem będzie umiejętność korzystania ze skanera ręcznego
  • czynne prawo jazdy kat.B i doświadczenie w prowadzeniu aut minimum 2 letnie
  • dobra orientacja w terenie
  • możliwość i chęć podjęcia długotrwałego zatrudnienia w Niemczech
  • dobra kondycja fizyczna
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy kuriera

Zapewniamy:

  • pracę od poniedziałku do piątku
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • przejrzyste warunki podjęcia pracy
  • przeszkolenie pracownicze
  • pomoc koordynatora w pierwszym tygodniu
  • dla najlepszych pracowników możliwy awans
  • dodatki na pokrycie kosztów zamieszkania
  • pomoc w zmianie miejsca zamieszkania również dla rodziny
  • do dyspozycji auto służbowe VW Crafter – również na dojazdy do i z pracy

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 672588e88d2d56d1

2 Odpowiedzi na “Dam pracę w Niemczech kierowca kat.B-kurier przy rozwożeniu przesyłek Kassel”

  1. magdakot na 7 lutego 2017 @ 08:38

    prosze o kontakt 48 798831866

  2. edytka1302 na 2 marca 2017 @ 15:38

    Jestem zainteresowana Wasza oferta prosze o kontakt +4915129410465
    Mail:edytka1302@wp.pl