€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech – Kierowca samochodu ciężarowego kat. C+E

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Alsleben
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 lipca 2015 04:13

Legalna praca w Niemczech na stanowisko kierowcy samochodu ciężarowego z kat. C+E. Zatrudnienie od zaraz przy przewozie towarów na terenie kraju oraz w transporcie międzynarodowym.

Niemieckie przedsiębiorstwo rodzinne o bogatej tradycji, które specjalizuje się w produkcji artykułów spożywczych,

pilnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierowca samochodu ciężarowego kat. C+E

Miejsce pracy: Niemcy (wschodnie lub zachodnie regiony)

Opis stanowiska:
• Przewóz produktów firmy w Niemczech a także na trasach międzynarodowych

Wymagania:
• Gotowość do szybkiego wyjazdu,
• Prawo jazdy kat. C+E,
• Mile widziane uprawnienia ADR,
• Doświadczenie w prowadzeniu samochodu ciężarowego min. 2 lata
• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
• Aktualne badania lekarskie

Oferujemy:
• Pracę od zaraz,
• Zatrudnienie na warunkach niemieckich,
• składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość zakwaterowania,

Osoby zainteresowane prosimy o aplikację drogą elektroniczną (załączając CV oraz posiadane uprawnienia). Aplikacja jest możliwa w języku polskim.

ID ogłoszenia: 2555952c1d34b39

Brak tagów

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez rekrutacjaniemcy2015

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez rekrutacjaniemcy2015 »