€ 1474 euro brutto/mc plus bon

Dam pracę w Niemczech kurier-kierowca kat.B rozwożenie przesyłek Brunszwik

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Brunszwik
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 22 lutego 2016 03:49

Aktualnie oferujemy zatrudnienie w Brunszwiku dla kierowców kat.B w charakterze kurierów przy rozwożeniu przesyłek do klientów. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków.

Stanowisko: Kurier – kierowca kat.B

Lokalizacja: Brunszwik, Niemcy

Zarobki: 1474 euro brutto na miesiąc plus bon w wysokości 91 euro

Obowiązki:

  • prace na magazynie polegające na skanowaniu i załadunku paczek na samochód dostawczy
  • rozwożenie przesyłek do klientów
  • codziennie do rozwiezienia jest ok 70-80 sztuk paczek
  • zdanie nieodebranych przesyłek na magazynie

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B i umiejętność prowadzenia pojazdów
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku kuriera
  • taktowność, umiejętność pracy z klientami bezpośrednimi
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego, wymagany poziom A2
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki z możliwością otrzymania premii w wysokości 400 euro dla najlepszych
  • w cenie 150 euro miesięcznie pracownicy mają zorganizowane zakwaterowanie
  • zatrudnienie początkowo na okres próbny (3 dni) z możliwością przejścia na stałą umowę o pracę

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 46156ca6fa7b9993