€ 12,5+6

Dam pracę w Niemczech – Malarz i lakiernik na budowie Frankfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 28 września 2014 01:03

Oferta dla budowlańców – praca w Niemczech na stanowisko malarza-lakiernika na budowach we Frankfurcie. Pracodawca oczekuje kwalifikacji oraz znajomości języka niemieckiego.

Centrum pracy 24 jest certyfikowaną Agencją Zatrudnienia z siedzibą w Gliwicach wpisaną do KRAZ pod nr 9270.
W chwili obecnej dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

MALARZ I LAKIERNIK NA BUDOWACH
zlokalizowanych w południowych Niemczech w takich landach jak: Bawaria, Hesja, Badenia-Wirtembergia

Zadania: – prace wykończeniowe: malowanie pomieszczeń i elewacji
- lakierowanie drzwi, okien i ram okiennych
- prace wstępne: szpachlowanie, szlifowanie, gruntowanie
- kładzenie wszelkiego rodzaju tapet

Pozostałe umiejętności w tym obszarze mile widziane, ale nie wymagane:
- ocieplanie budynków – kładzenie płyt gipsowo-kartonowych
- kładzenie podłóg (wykładziny, laminat, parkiet, linoleum, PCV)

Profil kandydata:
- wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- wykształcenie kierunkowe oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe (mile widziane 3-5 lat)
- prawo jazdy B + samochód (pożądane)
- absolutna niezawodność i zdolność do samodzielnej pracy

Pracownicy z dyplomami czeladnika: 12,50 € Brutto, dodatkowo dieta od 6,00 € netto/godzina
>> Wielkość otrzymanej diety zależna jest od wykształcenia i zdobytego doświadczenia zawodowego.

APLIKACJA:
Wszelkie świadectwa szkolne oraz inne dokumenty będące dowodem kwalifikacji zawodowych powinny być przetłumaczone na języki niemiecki przez biegłego tłumacza, bardzo mile widziane są referencje od poprzednich pracodawców; wszystkie te dokument powinny być dołączone do Cv

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie dokumentów wraz z numerem referencyjnym mal/09/2014 na adres: kontakt@centrumpracy24.eu

ID ogłoszenia: 7695425596f342ea