€ od 9.50€ do 12€ brutto/h

Dam pracę w Niemczech Mechanik samochodowy Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 10 maja 2015 03:05

Oferta stałej pracy w Niemczech dla wykwalifikowanego mechanika samochodowego przy naprawie różnego typu pojazdów. Zatrudnienie w Berlinie na czas nieokreślony, pracodawca oferuje pomoc w kwestii zakwaterowania.

Poszukujemy osoby na stanowisko mechanika samochodowego.

Miejsce pracy: Berlin

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- wykształcenie kierunkowe,
- wieloletnie doświadczenie w wykonywanym zawodzie.

Obowiązki:
- naprawa pojazdów samochodowych różnego rodzaju,
- wykonywanie prac z zakresu mechaniki pojazdów tj.: przegląd hamulców, wymiana oleju, wymiana opon samochodowych,
- ogólny przegląd stanu technicznego pojazdów

Oferujemy: umowę o pracę na czas nieokreślony, wynagrodzenie od 9.50€ do 12€ brutto/h, pomoc w znalezieniu zakwaterowania (mile widziani kandydaci z Berlina lub okolic).

ID ogłoszenia: 603554f196f92e2b

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech Mechanik samochodowy Berlin”

  1. daniel1993 na 19 maja 2015 @ 22:54

    Witam jestem zainteresowany tą ofertą pracy . mail kontaktowy: grzybek64@op.pl
    Pozdrawiam: Daniel

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez pracaniemcyirkl

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez pracaniemcyirkl »