€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech na budowie Aschaffenburg jako płytkarz glazurnik

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Aschaffenburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2015 04:48

Aktualnie poszukujemy budowlańców w mieście Aschaffenburg na stanowisko płytkarz – glazurnik. Oferta pracy w Niemczech na budowie od zaraz przy montażu płytek.

Stanowisko: Płytkarz – glazurnik

Lokalizacja: Aschaffenburg, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • Pracownik samodzielnie dokonuje pomiarów, sprawdza materiał i kontroluje plany budowlane.
  • Obowiązkiem będzie odpowiednie przygotowanie podłoża do pracy.
  • Osoba zatrudniona będzie układała płytki i formowała spoiny, zajmowała się mozaikami, okładaniem różnego rodzaju filarów oraz kolumn.
  • Zadania będą wykonywane zarówno w środku jak i na zewnątrz.

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • wykształcenie kierunkowe jako płytkarz – glazurnik
  • posiadanie doświadczenia budowlanego
  • fachowość, odpowiedzialność, dokładność
  • samodzielność
  • staranność, zaangażowanie
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na niemieckich warunkach na podstawie umowy z niemieckim pracodawcą
  • pracę od zaraz
  • atrakcyjne zarobki zgodne z niemieckimi stawkami
  • dodatki godzinowe za pracę na noce
  • wsparcie w zorganizowaniu miejsca zamieszkania

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV w języku polskim lub niemieckim na poniższy adres:

  • rekrutacja@rzkancelaria.eu

W nagłówku prosimy wpisać: PŁYTKARZ/GLAZURNIK

Możliwość kontaktowania się telefonicznie pod numerem: 48 74-840-48-57

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-2472e0/

ID ogłoszenia: 72255da49afaa954