€ 15 godzina

Dam pracę w Niemczech na budowie bez języka dla cieśli-zbrojarzy, Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: Próbna 1 msc, kolejna bezterminowa.
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 września 2018 04:02

W rejonie Kolonii możliwa od zaraz legalna praca w Niemczech na budowie bez znajomości języka dla cieśli-zbrojarzy z doświadczeniem. Zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie.

Rodzaj współpracy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: Pełen
Wymagany język niemiecki: Nie
Zakres obowiązków
szalowanie betonowanie prace ciesielskie
Wymagania
podstawowe doświadczenie przy szalowaniu i zbrojeniu
Oferujemy
zakwaterowanie pomoc w organizacji dojazdu
Wynagrodzenie
Od: 15€
Do: 19€
– poszukujemy pracowników budowlanych jak i ekip oraz firm
– stawki od 15€ dla osób z doświadczeniem
-liczą się dla nas umiejętności
-nie wymagamy potwierdzenia kwalifikacji (świadectw pracy)
-nie jesteśmy pośrednikiem pracy współpracujemy bezpośrednio z niemieckim inwestorem
-prace zbrojarskie i ciesielskie
-z najlepszymi możliwość długoletniej współpracy na korzystnych warunkach

Nr kontaktowy: 512449722

ID ogłoszenia: 4485b9909e901f81

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez MonumentInvest

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez MonumentInvest »