€ 1800-4000 euro/mc

Dam pracę w Niemczech na budowie bez języka dla murarza-tynkarza Westfalia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Westfalia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 listopada 2017 05:20

Propozycja zatrudnienia dla murarzy – tynkarzy w Westfalii na budowie przy dociepleniach. Oferta pracy w Niemczech dla budowlańców bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Murarz – tynkarz

Miejscowość: Westfalia, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 1800 do 4000 euro miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • praca budowlana polegająca na montowaniu izolacji budynków – dociepleń

Wymagania:

  • praktyczna znajomość technik pracy przy dociepleniach
  • zdolność do pracy w zespole
  • pracowitość, odpowiedzialność, dobra organizacja czasu pracy
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • gotowość do pracy na wysokościach
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego a także umiejętność obsługi agregatu tynkarskiego

Zapewniamy:

  • raz na miesiąc zjazdy do Polski
  • dostęp do opieki socjalnej
  • darmowe dojazdy i zamieszkanie w Niemczech
  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • stałą umowę o pracę w firmie z tradycjami na rynku niemieckim
  • bardzo dobre zarobki – miesięcznie około 1800 do 4000 euro

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech, proszone są o przesłanie zgłoszeń za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 3059fa50aeadf45