€ 2500-3000/mc brutto

Dam pracę w Niemczech na budowie bez języka od zaraz przy dociepleniach Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 3 grudnia 2019 01:19

Ogłoszenie tymczasowej pracy w Niemczech dla pracownika budowlanego w Hamburgu. Zatrudnienie na budowie przy dociepleniach bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Pensja: od 2500 do 3000 euro miesięcznie brutto

Obowiązki:

  • praca ogólnobudowlana, głównym obowiązkiem będzie montaż dociepleń – wełny i styropianu
  • pracownik zajmuje się również klejeniem płytek klinkierowych

Oczekiwania:

  • atutem będzie prawo jazdy kat.B oraz posiadanie innych dodatkowych uprawnień
  • zdolność do pracy w zespole
  • atutem będzie doświadczenie jako pracownik ogólnobudowlany
  • solidność, zaangażowanie
  • wysoka motywacja i chęć do nauki

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • wysokie wynagrodzenie w cenie 2500 do 3000 euro brutto miesięcznie
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • zatrudnienie przez cały cały rok
  • auta służbowe na miejscu
  • terminowe wypłacanie pensji
  • opcja pobierania zaliczek
  • zjazdy do Polski uzgadniane są indywidualnie
  • dodatkowe szkolenia dla pracowników nie posiadających doświadczenia
  • opcja podnoszenia kwalifikacji
  • zakwaterowanie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia poprzez źródło.

źródło: www.pracuj.pl/praca/pracownik-budowlany-hamburg,oferta,7206714

ID ogłoszenia: 7855ddad0e45b4d7

5 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech na budowie bez języka od zaraz przy dociepleniach Hamburg”

  1. bojar2020cs na 25 listopada 2019 @ 03:59

    015124878700

  2. Witam!
    Jestem zainteresowany ofertą pracy w Hamburgu.Obecnie pracuje w Polsce jako pracownik ogólnobudowlany.Wykonuję także ocieplenia ,wstawianie okien i drzwi,murarkę.Wyjazd od zaraz na dłuższy czas.Kontakt tel.+48 666 605 435. MARIUSZ

  3. bojar2020cs na 27 listopada 2019 @ 09:04

    Priv

  4. Proszę o kontakt +48515758850. Jestem zainteresowany.

  5. Robert4041 na 24 grudnia 2019 @ 10:58

    Witam jestem zainteresowany proszę o kontakt 516728062 dziękuję