€ 12 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech na budowie pomocnik bez znajomości języka od zaraz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 8 lutego 2016 02:47

Firma budowlana z Monachium rekrutuje pracownika jako pomocnik przy remontach i wykończeniach. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pomocnik budowlany

Rozpoczęcie: od zaraz

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Zarobki: 12 euro na godzinę brutto

Zadania:

  • Osoba którą zatrudnimy będzie miała bardzo szeroki zakres prac budowlanych. Obowiązki polegać będą na demontażu starych płytek, usunięcie tapety, skuwanie tynków. Pracownik zajmować się będzie gruntowaniem, wyrównywaniem powierzchni, malowaniem, tynkowaniem, tapetowaniem. Inne zadania to: montaż armatury oraz okien i drzwi, układanie płytek na ścianach i podłogach.

Oczekiwania:

  • umiejętność czytania planów budowlanych
  • doświadczenie zawodowe
  • dyspozycyjność od zaraz
  • odpowiedzialność, dokładność

Zapewniamy:

  • pomoc na miejscu w zaaklimatyzowaniu się i znalezieniu zamieszkania
  • niemiecka umowa o pracę
  • opieka polskiego rezydenta

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt za pomocą poczty elektronicznej na adres:

Leiharbeiter@solution4u.com

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: wykonczeniairemonty/02/16

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-przy-remontach-i-wykonczeniach-od-zaraz-bez-jezyka-monachium/

ID ogłoszenia: 63356b7e3d52bb82