€ do ustalenia

Dam pracę w Niemczech na budowie dla Hydraulika Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: dobra
  • Opublikowany: 27 lipca 2014 22:23

Firma budowlana ze Stuttgartu poszukuje pracownika w charakterze hydraulika. Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie przy montowaniu instalacji wodnych i kanalizacyjnych.

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 70 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 18 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Hydraulik z dobrą znajomością języka niemieckiego

Miejsce pracy: Niemcy, Stuttgart
nr ref.: HYD/GER/0714

OBOWIĄZKI:
– prace instalacyjne – instalacja wodna, kanalizacyjna, centralne ogrzewanie,
– montaż aparatury sanitarnej,
– naprawa i konserwacja.

WYMAGANIA:
– dobra znajomość języka niemieckiego,
– aktualne doświadczenie w pracy przy instalacjach wodnych i kanalizacyjnych,
– prawo jazdy oraz własny samochód konieczne,
– własne narzędzia mile widziane.

OFERUJEMY:
– umowę o pracę na niemieckich/ szwajcarskich warunkach,
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– organizacja zakwaterowania,
– pomoc w podjęciu pracy za granicą.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim na adres e-mailowy. W temacie wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny HYD/GER/0714 ogłoszenia i nazwę stanowiska.
Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)
30-212 Kraków, ul. Królowej Jadwigi 160
Tel: 12 425 00 41
E-mail: rekrutacja.kielbik@trenkwalder.com.pl
www.trenkwalder.pl

Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).”

ID ogłoszenia: 71953d24b47d6d55