€ 2100 € netto

Dam pracę w Niemczech na budowie dla Malarzy od zaraz 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 14 czerwca 2018 06:33

Propozycja legalnej pracy w Niemczech od zaraz na budowie dla malarzy. Zatrudnienie 2018 przy wykończeniach, malowaniu elewacji, szpachlowaniu, gruntowaniu ścian itp.

Malarz

Zadania:

– prace wykończeniowe: malowanie pomieszczeń i elewacji
– prace wstępne: szpachlowanie, szlifowanie, gruntowanie
– kładzenie wszelkiego rodzaju tapet

Profil kandydata:

– wykształcenie kierunkowe oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe (mile widziane 3-5 lat)
– prawo jazdy B + samochód (pożądane)
– absolutna niezawodność i zdolność do samodzielnej pracy
– komunikatywna znajomość j. Niemieckiego

Oferujemy :
-zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-atrakcyjne wynagrodzenie 2100€ netto
-pomoc w zakwaterowaniu

Więcej ofert pracy w Niemczech , Holandii oraz Austrii na naszej stronie workonpersonal.pl

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres joanna.rodziewicz@workonpersonal.pl w tytule maila prosimy o wpisanie „malarz Niemcy imię i nazwisko”

Kontakt telefoniczny od PN-PT od 08:00-16:00 pod nr Tel 514 630 888

Prosimy o załączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).”Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 5195b1fca3e2072a