€ 10 euro brutto /h plus dieta

Dam pracę w Niemczech na budowie dla malarzy – tapeciarzy Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 22 września 2014 02:09

Firma budowlana mieszcząca się w Stuttgarcie poszukuje pracowników w charakterze malarza – tapeciarza. Oferta pracy w Niemczech w budownictwie z zakwaterowaniem przy malowaniu, tapetowaniu i szpachlowaniu.

Stanowisko: Malarz – tapeciarz

Lokalizacja: Stuttgart

Zarobki: 10 euro brutto /h plus dieta w wysokości 300 euro miesięcznie netto

Obowiązki:

  • prace w budownictwie takie jak: malowanie, szpachlowanie, tapetowanie, tynkowanie.
  • Do zadań należeć będzie wykonywanie izolacji budynków.
  • Pracownik będzie musiał przygotować sobie do pracy powierzchnię i narzędzia a po skończonym zadaniu pozostawić po sobie porządek.

Oczekiwania:

  • przynajmniej 3 letnie oraz udokumentowane doświadczenie w pracy malarza – tapeciarza
  • wykształcenie kierunkowe
  • dobra znajomość języka niemieckiego jest konieczna
  • chęć do podjęcia pracy na dłużej w Niemczech
  • atutem będzie przyjechanie własnym samochodem

Oferujemy:

  • zapewniona niemiecka umowa na dłużej
  • legalne zatrudnienie z ubezpieczeniem i odprowadzaniem składek
  • możliwość pobierania świadczeń niemieckich np.: kindergeld
  • zapewnione bezkosztowo miejsce zakwaterowania
  • dodatki świąteczne
  • duża ilość godzin dodatkowych

Aplikacja:
Zgłoszenie w postaci wiadomości e-mail w języku polskim prosimy przesłać na adres: rekrutacja@ksps.com.pl
w tytule należy wpisać nazwę stanowiska: Malarz/tapeciarz

W wiadomości prosimy załączyć klauzulę o ochronie i przetwarzaniu danych osobistych.

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22m500/

ID ogłoszenia: 859541dce68b3b99