€ 4000 do 6000 zł miesięcznie brutto

Dam pracę w Niemczech na budowie dla montera ociepleń bez języka Frankfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 lipca 2014 00:30

Firma budowlana zatrudni monterów dociepleń bez znajomości języka niemieckiego. Ogłoszenie we Frankfurcie przy dociepleniach. Niemcy praca od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: Monter dociepleń

Miejsce pracy: Frankfurt

Zarobki: 4000 do 6000 zł miesięcznie brutto

Obowiązki:

  • Montowanie ociepleń budynków.

Oczekiwania:

  • Obowiązkowo udokumentowane doświadczenie
  • wysoka fachowość i profesjonalizm
  • obycie
  • znajomość tematyki dociepleń
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • samodzielność

Oferujemy:

  • Pracodawca zapewnia zamieszkanie
  • ubrania robocze są na miejscu dostępne dla pracowników
  • narzędzia organizuje pracodawca
  • opłacony i zorganizowany przejazd z Polski do Niemiec

Aplikacja:
Aplikacji należy dokonywać za pośrednictwem poczty elektronicznej. E-mail z CV prosimy przesłać na adres:
interbaupol@interbaupol.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/monter-ocieplen-budynkow-2389192.html

ID ogłoszenia: 61553b46893ab840

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.