€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech na budowie dla pomocników i fachowców Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 28 września 2017 03:45

Możliwość podjęcia aktualnej pracy w Niemczech na stanowisku pomocnika budowlanego oraz fachowca. Zatrudnienie na budowie w Hamburgu dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pomocnik budowlany lub Fachowiec

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Pensja: do ustalenia

Nr referencyjny: 20170727

Opis stanowiska:

  • wykonywanie prac ogólnobudowlanych, związanych z budową domów

Oczekiwania:

  • zdolność do bezkonfliktowej pracy w grupie
  • dostępność od zaraz
  • konieczność porozumiewania się w języku niemieckim przynajmniej w stopniu podstawowym – chodzi głównie o słownictwo branżowe
  • wysoka sprawność fizyczna
  • atutem będzie możliwość przyjechania swoim samochodem

Oferujemy:

  • nieopodatkowaną, dodatkową dietę za każdy dzień pracujący w wysokości od 15 do 30 euro netto za każdy dzień roboczy
  • płatny urlop
  • możliwość udostępnienia zamieszkania lub konieczność zorganizowania sobie lokum we własnym zakresie
  • dodatkowo płatne nadgodziny lub odbiory
  • wysokie wynagrodzenie
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy z dostępem do świadczeń socjalnych
  • jednozmianowy system pracy
  • możliwość zjazdu do Polski na weekend
  • 5 lub 4 dni pracy po 8-10 godzin na dzień (do ustalenia samodzielnie)

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o wysyłanie aplikacji na adres:

  • rekrutacja@refco.pl

ID ogłoszenia: 72959cc0e19b6086