€ 1400-1500 euro/mc netto

Dam pracę w Niemczech na budowie jako malarz-tapeciarz Berlin od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 maja 2016 00:44

Zatrudnimy pracowników w firmie budowlanej z Berlina przy malowaniu i tapetowaniu. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz z zakwaterowaniem bezpłatnie zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Malarz – tapeciarz

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Liczba stanowisk: 5

Wynagrodzenie miesięczne: od 1400 do 1500 euro netto

Opis stanowiska pracy:

  • zabezpieczanie podłóg, listew, itp
  • przygotowanie powierzchni – wyrównanie
  • malowanie oraz tapetowanie
  • zadania wykonywane będą różnymi technikami

Oczekiwania:

  • mile widziane osoby mobilne, mogące przyjechać własnym autem
  • zręczność, sprawność manualna
  • autodyscyplina i zmotywowanie
  • punktualność
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • przynajmniej 2-3 lata doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • zaświadczenie o niekaralności będzie dodatkowym atutem
  • zaradność

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w euro
  • dobre warunki zatrudnienia
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę na miejscu
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość wypracowywania godzin nadliczbowych
  • zatrudnienie w długotrwałej perspektywie

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy wszystkich o przesłanie zgłoszenia poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 684572a478eb83b2