€ 2.400 - 4.000 EUR/h

Dam pracę w Niemczech na budowie jako monter okien od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: umowa o pracę
  • Opublikowany: 5 września 2018 14:04

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech na budowie od zaraz w charakterze montera okien. Mile widziane osoby znające język niemiecki.

Agencja Pracy WorkProfi (cert. 17025) dla swojego Klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

MONTER OKIEN

Miejsce pracy: Niemcy
Wynagrodzenie 12 EUR brutto/godz. + PREMIA + ZAKWATEROWANIE

OBOWIĄZKI:
montaż okien na budowie
WYMAGANIA:
– doświadczenie w pracy jako monter okien
– gotowość do prac przy montażu na terenie całych Niemiec
– mile widziane prawo jazdy kat. B
– mile widziana znajomość j. niemieckiego

OFERUJEMY:
– umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą
– wynagrodzenie 12,00 Euro brutto / godz. plus PREMIA
– możliwość pracy w nadgodzinach oraz w soboty
– zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu pracy
– pracodawca zapewnia samochód
– koszt zakwaterowania ponosi pracodawca
– możliwość podjęcia pracy od zaraz

Prosimy o przesłanie swojego CV, podając w temacie stanowisko pracy.
E-Mail: katarzyna.zielinska@workprofi.eu
Tel. + 48 733 350 173

www.workprofi.eu

Prosimy o załączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135 z późniejszymi zmianami).”

ID ogłoszenia: 8575b8e5e1393a13

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech na budowie jako monter okien od zaraz”

  1. Iamarthur1 na 9 września 2019 @ 22:32

    Jestem zainteresowany ofertą pracy.
    Jako Pomocnik.
    Nie znam języka Niemieckiego.
    Pracę mogę podjąć od zaraz w Niemczech.
    Mój numer telefonu +48 730-923-401
    Pozdrawiam Arthur

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: WorkProfi
  • Zarejestrowany od: 8 marca 2018

Inne przedmioty dodane przez WorkProfi

Ostatnie przedmioty dodane przez WorkProfi »