€ euro

Dam pracę w Niemczech na budowie – Murarz, Cieśla, Betoniarz w Sigmaringen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Sigmarigen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 17 maja 2015 02:16

Firma budowlana z siedzibą w Sigmaringen zatrudni murarzy, cieśli, betoniarzy gotowych do podjęcia pracy w Niemczech przy budowie od podstaw, murowaniu, szalunkach, betonowaniu etc.

Holbern sp. z o.o. – zajmujemy się rekrutacją wykwalifikowanych pracowników do Niemiec. Naszym kandydatom oferujemy legalne zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy. Naszym klientem jest niemiecka firma budowlana, która ma swoją siedzibę w okolicach Drezna. Firma ta przeprowadza projekty dla wielu niemieckich klientów (budowa hal, sklepów, magazynów, mostów). W związku z nowymi projektami poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Murarz/ Cieśla/ Betoniarz
Miejsce pracy: Sigmaringen

Obowiązki:
– budowa od podstaw
– murowanie, szalowanie, betonowanie
– praca z systemami szalunkowymi peri i doka

Wymagania:
– doświadczenie na ww.stanowisku
– znajomość systemów szalunkowych Peri, Doka
– komunikatywna znajomość j. niemieckiego
– mile widziane prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje:
– stałe zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
– atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + diety wyjazdowe)
– pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz z uwzględnieniem ostatnich miejsc pracy na adres aw@holbern.pl lub o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 664 117 908 wpisując w tytule MCB/05/2015

ID ogłoszenia: 77055531c00b855a