€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech na budowie od zaraz dla malarza Rostock

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rostock
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 31 maja 2018 02:50

Propozycja zatrudnienia na budowie w mieście Rostock dla malarzy budowlanych. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla budowlańców przy remontach i wykończeniach z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: Malarz – tapeciarz

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Miasto: Rostock, Niemcy

Pensja: do ustalenia

Zakres zadań:

  • jest to praca w budownictwie na stanowisku malarza – tapeciarza
  • głównie prace przy remontach i wykończeniach
  • pracownik odpowiada za przygotowanie podłoża pod prace, wyrównanie ścian i samo malowanie oraz tapetowanie

Oczekiwania:

  • przynajmniej 2 lata doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie, odpowiedzialność
  • własne auto i prawo jazdy kat.B przynajmniej u jednej osoby

Zapewniamy:

  • legalne warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie pracownicze
  • bardzo dobre zarobki wypłacane terminowo
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • stabilne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • 730-850-914 lub 577-511-922

Dzwonić można w godzinach od 8 do 18.

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/rostock-od-zaraz-niemcy-praca-w-budownictwie-dla-malarzy/

ID ogłoszenia: 1595b0f00c78bf98