€ od 12€ netto

Dam pracę w Niemczech na budowie od zaraz dociepleniowiec-malarz w Gommern

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gommern
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 czerwca 2022 01:11

Z podstawową znajomością języka niemieckiego do podjęcia od zaraz praca w Niemczech na budowie w Gommern dla malarzy-dociepleniowców. Zatrudnienie przy wykonywaniu dociepleń budynków.

Chciałbyś podjąć pracę w Niemczech i szukasz oferty pracy jako malarz? Zapraszam do abacent personalservice! U nas otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie, darmowe zakwaterowanie i ciekawe zlecenia!

MIEJSCE PRACY:
39245 Gommern (blisko Magdeburg)

GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU PRACY:
wykonywanie dociepleń budynków

OFERTA:
wynagrodzenie od 12€ netto – w zależności od doświadczenia pracownika
umowę o pracę na czas nieokreślony na warunkach niemieckich
mieszkanie za darmo w pobliżu miejsca pracy
dodatki: świąteczne, urlopowe, premie za polecenie pracownika
możliwość otrzymania zaliczek w każdym tygodniu pracy
niemieckie ubezpieczenie zdrowotne

WYMAGANIA:
doświadczenie jako malarz
prawo jazdy kat. B + auto na wyjazd
podstawowa znajomość j. niemieckiego

Natalia.Skrok@abacent.de

ID ogłoszenia: 90662ac3313d6b4a