€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech na budowie od zaraz jako malarz-tynkarz Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2018 05:24

Aktualna propozycja zatrudnienia we Frankfurcie nad Menem dla malarzy-tynkarzy. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na budowie przy wykończeniach i remontach obiektów.

Stanowisko: Malarz – tynkarz

Miejsce zatrudnienia: Hesja, Niemcy

Zarobki: do ustalenia

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca przy wykończeniach mieszkań i domów
  • do zadań należeć będzie zrywanie tapet, wyrównywanie ścian, montaż izolacji termicznych i wzmocnień
  • pracownik będzie malował ściany pędzlem lub rolną
  • konieczne jest obsługiwanie maszyn

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w grupie, bezkonfliktowość
  • wykształcenie jako malarz lub doświadczenie zawodowe
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie B1
  • możliwość pracy na zewnątrz

Oferujemy:

  • na rok 30 dni urlopu
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę ze wszystkimi świadczeniami
  • ubezpieczenie emerytalne
  • dodatki na święta
  • wsparcie przy sprawach formalnych
  • ewentualnie możliwość zorganizowania zamieszkania
  • odpłatne nadgodziny

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysłanie wiadomości e-mail z załączeniem CV, na adres:

  • jobs-deutschland@primajob.de

Kontakt telefoniczny dostępny jest pod numerem: 004917610169812

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/malarz-tynkarz-oferta-pracy-w-niemczech-na-budowie-od-zaraz-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 6235adcf7e2be5c3