€ 13,10

Dam pracę w Niemczech na budowie od zaraz malarza-tapeciarza, Zwickau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Zwickau
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: umowa na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 sierpnia 2017 03:59

W miejscowości Zwickau do podjęcia od zaraz praca w Niemczech na budowie w charakterze malarza-tapeciarza. Bezpłatne zakwaterowanie będzie zapewnione na miejscu.

Poszukujemy malarzy-tapeciarzy do pracy na terenie Niemiec.

Zadania na stanowisku:
Prace na zewnątrz oraz wewnątrz, jak np szpachlowanie, szlifowanie, tapetowanie, nakładanie kolorów, mieszanie farb, malowanie, czyszczenie, renowacja części betonowych, systemy ociepleniowe na ścianach zewnętrzynch i fasadach, układanie podłóg

Twój Profil:
* ukończona szkoła w zawodzie malarza lub doświadczenie w branży malarskiej
* prawo jazdy + auto
* znaomość j.niemieckiego w stopniu komunikatywnym
* sumienność i dokładność

Oferujemy:
* atrakcyjne zarobki i terminowe wypłaty wynagrodzenia
* zagwarantowane opłacone zakwaterowanie
* umowę o pracę na czas nieokreślony,
* dodatki świąteczne i urlopowe
* do 30 dni urlopu
*zapewnione ubranie robocze
Wsparcie polskiego koordynatora podczas pobytu w Niemczech

Jesteś zainteresowany? Zgłoś się do nas teraz!!! W razie pytań prosimy o kontakt z Panią Polasik – tel.00493752714514 lub Email mpolasik@jobco.de

ID ogłoszenia: 2515992d515bd1bc

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Jobco.de
  • Zarejestrowany od: 15 sierpnia 2017

Inne przedmioty dodane przez Jobco.de

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Jobco.de »