€ 1900 euro netto/mc

Dam pracę w Niemczech na budowie od zaraz przy regipsach Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 2 listopada 2015 03:36

Od zaraz zatrudnimy budowlańców przy montażu regipsów na budowie w Stuttgarcie. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków w budownictwie przy montażu ścianek działowych, sufitów oraz przy szpachlowaniu.

Stanowisko: Pracownik budowlany – monter regipsów

Wynagrodzenie: 1900 euro netto miesięcznie

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Obowiązki:

  • pracownik będzie przydzielony do prac budowlanych związanym z montażem ścianek działowych i sufitów podwieszanych
  • zadania będą polegać między innymi na montażu stelaży, szpachlowaniu i malowaniu

Oczekiwania:

  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat.B
  • praktyczna znajomość zawodu
  • doświadczenie udokumentowane
  • dobra znajomość języka niemieckiego – zdolność do bezproblemowego porozumiewania się

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy – nie w delegacji
  • wysokie zarobki w wysokości 1900 euro netto miesięcznie
  • miejsce zamieszkania
  • legalne zatrudnienie zatem pracodawca zapewnia ubezpieczenie, oraz odprowadza składki
  • wypłacanie raz w tygodniu zaliczki na konto
  • długotrwałą współpracę
  • pomoc w trakcie rekrutacji oraz na miejscu
  • możliwość skorzystania z opcji regularnych zjazdów do Polski

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy przesłać wiadomość e-mail z załączeniem CV w języku niemieckim na adres:
praca@silverhand.eu

źródło: źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/regipsiarz-pracuj-od-zaraz-niemcy-3039829.html

ID ogłoszenia: 426563550e27b662