€ 14/h brutto + dieta

Dam pracę w Niemczech na budowie przy regipsach od zaraz dla budowlańców Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 14 marca 2019 04:19

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech na budowie przy regipsach – montażu ścianek działowych. Zatrudnienie od zaraz w Ulm dla pracowników budowlanych z doświadczeniem. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Lokalizacja: Ulm, Niemcy

Wynagrodzenie: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 14 euro brutto plus dieta dzienna w wysokości 20 euro netto

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy montażu ścianek działowych i sufitów podwieszanych z karton gipsu
  • obowiązkiem będzie szpachlowanie łączeń
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • przynajmniej 3 letnie i udokumentowane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • czynne prawo jazdy kat.B oraz auto na wyjazd
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków

Zapewniamy:

  • stałe wsparcie koordynatora ze strony agencji
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy, podpisanej bezpośrednio z pracodawcą
  • dostęp do pakietu świadczeń socjalnych
  • wysokie zarobki
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • wsparcie w tłumaczeniu oraz zorganizowaniu dokumentów
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez źródło.

źródło: www.pracuj.pl/praca/monter-scianek-dzialowych-ulm,oferta,6655218

ID ogłoszenia: 9475c8957d65f7d7

2 komentarze na “Dam pracę w Niemczech na budowie przy regipsach od zaraz dla budowlańców Ulm”

  1. rafal.maszka na 17 marca 2019 @ 00:19

    Jesteśmy ekipą 4 osobową pracującą razem ponad 15 lat w wykonczeniówce robimy wszystko ,nie pijemy w pracy ,mamy vana oraz wszystkie narzędzia jeżeli oferta jest aktualna proszę o kontakt +48 512254487 Rafał Maszka

  2. Dziurski Krzysztof na 22 marca 2019 @ 18:20

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy chociaż nie umiem rozmawiać po niemiecku. Mam 20 letnie doświadczenie w branży budowlanej malowanie, szpachlowanie, regipsy.Jezeli jest Pan chętny porozmawiać ze mną proszę o kontakt 695 592 605 pozdrawiam Krzysztof

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.