€ 12/h netto

Dam pracę w Niemczech na budowie przy regipsach od zaraz w Dortmundzie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 20 lutego 2020 05:26

Aktualna oferta pracy w Niemczech na budowie przy montażu płyt kartonowo-gipsowych. Zatrudnienie od zaraz w Dortmundzie przy regipsach dla budowlańców z darmowym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik budowlany – monter płyt G/K

Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy

Wynagrodzenie: obowiązuje stawka godzinowa 12 euro netto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca dla fachowców przy montażu regipsów
  • obowiązkiem będzie wykonywanie wykończeń, montaż ścianek działowych oraz sufitów podwieszanych

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • minimum 5 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku regipsiarza
  • praktyczna umiejętność montowania płyt K-G
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • samochód oraz prawo jazdy kat.B

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy
  • pełny wymiar
  • na miejscu zorganizowane jest zakwaterowanie bezpłatne
  • uniform służbowy
  • opcja podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • pomoc rezydenta przez cały okres zatrudnienia
  • zatrudnienie w oparciu o podwykonawstwo
  • pracodawca zapewnia zwrot kosztów przejazdu do Niemiec
  • opcja pobierania zaliczek

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez źródło.

źródło: www.pracuj.pl/praca/monter-plyt-g-k-dortmund,oferta,7374994

ID ogłoszenia: 8405e4d9c1d664ea