€ do ustalenia

Dam pracę w Niemczech na linii produkcyjnej dla Polaków od zaraz Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria
  • Znajomośc języka: dobra
  • Opublikowany: 23 marca 2014 22:39

Zakład z Bawarii produkujący żywność zatrudni od zaraz Polaków na linię produkcyjną. Oferta pracy w Niemczech przy produkcji, pakowaniu i sortowaniu. Zatrudnienie aktualne już od kwietnia.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Bawaria
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Kandydat na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za stanie na linii produkcyjnej, przy której będzie sortować, a następnie pakować produkty spożywcze. Będzie również odpowiedzialny za obsługę maszyn znajdujących się w zakładzie oraz prace porządkowe na swoim stanowisku.

Wymagania:
- język niemiecki
- doświadczenie minimum 2 letnie będzie dodatkowym atutem
- osoba z wykształceniem o kierunkach typu: piekarz, kucharz, technolog żywności
- umiejętność posługiwania się komputerem
- zatrudnimy mężczyzn do 45 roku życia
- dobra sprawność fizyczna
- wykształcenie przynajmniej zasadnicze zawodowe

Oferujemy:
- pracę na warunkach niemieckich
- umowę o pracę
- stabilne zatrudnienie
- dobre wynagrodzenie
- ubezpieczenia
- zakwaterowanie
- pracę już od kwietnia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 443532eb06188a81