€ 12 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech na lotnisku Frankfurt nad Menem sprzątanie samolotów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 29 grudnia 2015 02:27

Ogłoszenie pracy w Niemczech na lotnisku przy sprzątaniu samolotów wewnątrz po każdym rejsie. Zatrudnienie we Frankfurcie nad Menem dla Polaków z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Wynagrodzenie: 12 euro na godzinę brutto

Obowiązki:

  • praca polegać będzie na sprzątaniu wnętrz samolotów po każdym rejsie
  • porządkowanie siedzisk, wynoszenie śmieci
  • wycieranie półek
  • mycie i dezynfekowanie łazienki
  • przecieranie okienek
  • uzupełnianie produktów spożywczych
  • odkurzanie
  • odświeżanie
  • inne prace zlecone przez kierownika

Wymagania:

  • pożądane osoby doświadczone w podobnej pracy
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • zdolność do pracy w międzynarodowym zespole
  • pracowitość, uczciwość, zorganizowanie
  • punktualność
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • możliwość pracy zmianowej
  • lojalność

Oferujemy:

  • system zmianowy
  • pełny wymiar godzinowy, w miesiącu do przepracowania 160 godzin
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wsparcie w znalezieniu płatnego miejsca zamieszkania

Aplikacja:
Zainteresowanych, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na adres:

  • ganztagsberuf2016@eclipso.de z dopiskiem: sprzatanie01/16

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/sprzatanie-samolotow-dam-prace-w-niemczech-na-lotnisku-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 32456812425642c1

2 Odpowiedzi na “Dam pracę w Niemczech na lotnisku Frankfurt nad Menem sprzątanie samolotów”

  1. Jestem zainteresowany praca mogę zacząć od zaraz proszę o kontakt 511646270

  2. justyna rusilowska na 3 stycznia 2016 @ 12:31

    Dzien dobry
    Szanowni Panstwo,
    w zwiazku z zamies
    zczonym ogloszeniam,pragne zglosic swoja
    kandydature.wierze ze uda mi sie sprostac Panstwa oczekiwaniom i bede mogl pracowac w Panstwa Firmie.
    Jestem osoba zdecydowana i sumienna,latwo nawiazujaca kontakty z innymi ludzmi oraz otwarta na wspulprace z nimi,mam 42 lata i naprawde jestem zaiteresowana ta praca .
    jesli zainteresowala Panstwa moja osoba z przyjemnoscia zaprezentuje sie podczas rozmowy kwalifikacyjnej w dogodnym dla Panstwa terminie.
    W oczekiwaniu na odpowiedz lacze wyrazy szcunku.
    Justyna Rusilowska